Przejdź do głównej zawartości

Calvin Klein IN2U dla kobiet

Woda toaletowa Calvin Klein IN2U dla kobiet to jeden z zapachowych klasyków, sygnowanych nazwiskiem nowojorskiego projektanta. Chociaż od premiery perfum minęło ponad dziesięć lat, ich popularność nadal nie słabnie. To jeden z najchętniej wybieranych zapachów w swojej kategorii.
CK IN2U dla kobiet jest nowoczesną, casualową kompozycją inspirowaną stylem bycia młodych ludzi – ich wolnością, nieustanną potrzebą zmian i silnych bodźców, nieskrępowaną energią seksualną, szybkim rytmem życia oraz przywiązaniem do nowych technologii. Na potrzeby promocji zapachu ukuto nawet nowy termin – „generacja technoseksualna” – który miał określać jego potencjalnych odbiorców.

Prosty design flakonu autorstwa Stephena Burksa wpisuje się we współczesne miejskie trendy, a zastosowane materiały (szkło i biały plastik) to subtelne nawiązanie do wyglądu iPoda, czyli kultowego gadżetu od Apple.

Sam zapach w pełni oddaje założenia jego twórców. Jest zarazem świeży i niebanalny, o czym zdecydowało połączenie orzeźwiających nut cytrusowych i świeżych kwiatów z wyszukaną bazą drzewno-orientalną.

CK IN2U dla kobiet otwiera się herbacianym akcentem sycylijskiej bergamotki, wspartej słodko-gorzką nutą różowego grejpfruta i zielonym aromatem liści czerwonej porzeczki. W nucie serca rozwija się kwiatowa subtelność cukrowej orchidei, której towarzyszy zielona świeżość kaktusa. Dzięki temu zapach zyskuje wyraźny kobiecy profil, ale pozbawiony odurzającej słodyczy. O niepowtarzalnym charakterze kompozycji decyduje ciepły i zmysłowy akord orientalny, złożony z apetycznych nut waniliowych oraz złocistych żywic, otulonych wyrazistym drzewnym akcentem czerwonego cedru.

Całość tworzy doskonałe uzupełnienie nowoczesnego kobiecego stylu.

Komentarze